אודותנו לדף הבית צור קשר אבטחה
מעבר לאתר מונגש לחץ כאן
תשלומים תיק תושב מידע עירוני מוקדים עירוניים רישום לחינוך חפש באתר RSS
שאלות ותשובות
הגן שביקשתי לא מופיע ברשימת הגנים, מה עלי לעשות
בדוק האם המגמה שביקשת מתאימה (ממלכתי או ממלכתי דתי), אם עדיין הגן לא מופיע ברשימה אנא פנה לרשות המקומית, ניתן לפנות באמצעות כפתור צור קשר.
איך נרשמים
בחלק העליון של המסך ישנן שתי תיבות בחירה - בראשונה רשום "בחר רשות" ובתיבה השניה רשום "סוג פעולה". לחיצה עם העכבר , על התיבה בה רשום "בחר רשות" , תפתח לך רשימה של רשויות שמהם ניתן השירות הנ"ל. ראשית , אנא בחר מהתיבה את הרשות הרצויה לך ( לפי מקום מגוריך ) - על ידי לחיצה עם העכבר על שם הרשות המבוקשת. לאחר שבחרת את הרשות עליך לבחור סוג פעולה מבוקש. לצורך כך עמוד על התיבה המכילה את הטקסט " סוג הפעולה" ולחץ על העכבר כשאתה ממוקם עם העכבר על התיבה הזו. לפניך יפתחו סוגי הפעולות אותם מציעה הרשות שבחרת בתיבה הרשויות. נכון להיום סוג הפעולה המוצע נקרא "רישום למוסדות חינוך". לאחר שבחרת את הרשות וסוג הפעולה המבוקש - יפתח לך דף חדש - חלון נפרד אשר יבקש ממך להזין נתונים אנא מלאו את כל הפרטים הנדרשים במהלך ההרשמה. דואר אישור ישלח אליכם בסיום התהליך.
בהמלצת הגננת החלטתי להשאיר את הילד שלי שנה נוספת בגן חובה, האם אוכל לבצע את הרישום באמצעות האינטרנט
בהמלצת הגננת החלטתי להשאיר את הילד שלי שנה נוספת בגן חובה, האם אוכל לבצע את הרישום באמצעות האינטרנט לא, הרישום של ילדים אשר נישארים שנה נוספת בגן מבוצע ישירות במשרדי הרשות המקומית.
מי קובע את תאריכי השנתונים (טווח תאריכי הלידה) ומדוע הם מישתנים משנה לשנה
התאריכים נקבעים על ידי משרד החינוך על פי תאריך עברי. בכל שנה משתנה התאריך הלועזי בהתאם לתאריך העברי הקבוע ומכאן ההבדלים משנה לשנה. תאריכי שנתון בכל שנת לימודים הינם: א' בטבת עד ל' בכסלו. לדוגמא: בשנת 1998 א' בטבת היה ביום 20 בדצמבר, בשנת 1997 היה ביום 30 בדצמבר.
   דף הבית    האתר הוקם ע''י החברה לאוטומציה כל הזכויות שמורות © 2005. החברה לאוטומציה מרכז השלטון המקומי